שטיפת קווי ביוב

  • מתחייבים למחירים האטרקטיבים ביותר
  • שירותי שאיבות ביוב מתקדמים
  • מתחייבים לשירות הטוב, האמין והמהיר ביותר
להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים עירונית וארצית. שאיבות ביוב ותחזוקת קווי הביוב חשובה מאוד להבטחת פעילות תקינה שלה, למניעת מפגעים תברואתיים ולמניעת הצטברות לכלוך ושומנים היוצרים סתימות.

שטיפת קווי ביוב

איך מטפלים בקווי ביוב באופן שוטף?

תחזוקת קווי הביוב מתבצעת הן כטיפול מקדים מונע ועת בהן תקלה:

  • שטיפת קווי ביוב תקופתית – בהתאם לאופי הפעילות וכמות השפכים המועברים בצנרת מומלץ לקבוע שטיפה תקופתית לקווי הביוב. שטיפה זו מתבצעת באמצעות לחץ מים גבוה ומטרתה לשחרר הצטברות של שומנים, עלים וענפים או משקעים אחרים אשר מתגבשים בצנרת לאורך זמן. שטיפה זו מסייעת בשחרור הלכלוך המיותר בטרם זה יצטבר לכדי סתימה קשה, מחטאת את הצנרת, מונעת ריחות רעים ומונעת גרימת נזק מצטבר לצנרת.
  • שטיפת קווי ביוב לצורך טיפול בתקלה – ללא תחזוקה שוטפת, ניתן יהיה לזהות סתימה בצנרת באמצעות הצטברות של ריחות לא נעימים העולים מפתחי הניקוז מעבר איטי של מים ושופכה בצנרת או אף מוצרי סנטריה העולים על גדותיהם במקרה של סתימות קשות. בעיה מסוג זה מחייבת שטיפת קווי ביוב באופן מידי המתבצעת באמצעו לחץ מים גבוה ועוצמתי במיוחד. על מנת לקבוע את מיקום חדירת הצינור להפעלת לחץ המים ואת לחץ המים עצמו יידרש שימוש במצלמה ייחודית ו/או החדרת רובוט המבצעים צילום קווי ביוב ומספקים תמונת מצב מדויקת ואמתית לעומק הסתימה, מיקומה המדויק ואופייה.

התאמת שטיפת קווי ביוב לסוג הצנרת

שטיפת קווי ביוב מתבצעת באמצעות לחץ מים עוצמתי אשר חייב להיות מותאם לסוג הצנרת וגילה. במקרה של צנרת ישנה לחץ מים עוצמתי יתר על המידה עשוי לגרום לסדקים ובקעים בצינורות עצמם ולגרום לנזק יותר מאשר לתועלת, לחץ המים חייב להתאים גם לקוטר הצנרת על מנת להבטיח נגישות והגעה של המים לכל דפנות הצינור וניקיון שומנים ולכלוך מצטבר.

איך מתבצעת שטיפת קווי ביוב

במקרים מסוימים של תחזוקה קלה או טיפול בסתימות קלות ניתן יהיה לחבר צינור לחץ אל נקודת מים במבנה ולעשות בה שימוש לצורך יצירת לחץ מים. יחד עם זאת, במרבית המקרים כתוצאה מצורך לטפל בצנרת מרוחקת ובסתימות קשות שטיפת קווי הביוב תתבצע באמצעות שימוש בביובית.

ביובית היא משאית מאובזרת הכוללת עליה את כל הנדרש לטיפול בבעיות אינסטלציה וביוב, לרבות מכשירי יניקה ושאיבה, מכלי מים וצינורות לחץ באורכים ובעוצמות שונות.

חברת סופר שירותי ביובית היא חברה לשאיבת בורות שומן וביוב המספקת שירותים מתקדמים באמצעות מיטב הטכנולוגיות בניהם רובוטים ומצלמות טרמיות, משאיות ביובית נמוכות לקניון ומוצרים נוספים. החברה מספקת שירותים מתקדמים בפריסה ארצית, תוך שמירה על רמה מקצועית שאין שנייה לה, זמינות ושירותיות, ללקוחות פרטיים, מסחריים, תעשייתיים ולקווי ביוב ומים עירוניים.

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »