פתיחת סתימות שורשים בביוב

  • מתחייבים למחירים האטרקטיבים ביותר
  • שירותי שאיבות ביוב מתקדמים
  • מתחייבים לשירות הטוב, האמין והמהיר ביותר
להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

סתימות שורשים במערכת הביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע טיפול מונע אשר ימנע צמיחה מחודשת של שורשים בצנרת.

סתימת שורשים עשויה להיווצר בשל חדירה של שורשי עצים מאסיביים דוגמת הפיקוס אל מערכת הביוב והפרחה וצמיחה של שורשי העץ בתוך הצנרת עצמה, או הצטברות של לכלוך הכולל גלעינים וחומרי האבקה וצמיחה אל הצנרת, והתפתחות שלהם בתנאי הלחות.

פתיחת סתימות שורשים בביוב

שורשים נוטים לצמוח לעובי וחוזק משמעותי ואינם ניתנים לטיפול באמצעות החדרת חומרים כימיים וממיסי שומנים אל הצנרת, וגם שטיפת מים בלחץ באמצעות ביובית לא תמיד תספק מענה. על מנת לבצע פתיחת סתימות שורשים בביוב יש לחדור אל תוך הצנרת בצורה מדויקת עם כלי חיוך מסיביים ולבצע עקירה של השורשים משורש. רק לאחר עקירת השורשים ניתן יהיה לשטוף את הצנרת משיירי הצמחייה, השורשים והעלים שהצטברו בתוכה ולהזרים חומר לקטילת שורשים שימנע צמיחה של גידולים נוספים.

מורכבות פתיחת שורשים בביוב נעוצה בעובדה כי קיים צורך להחדיר לצנרת כלי חיתוך מדויקים, עוצמתיים וחדים, אשר בכוחם לחתוך ולפרום גם שורשים עבים וחזקים במיוחד, וזאת ללא כל פגיעה בצנרת ובתשתית הקיימת. חשוב גם לוודא כי צמיחה אגרסיבית של ענפים ושורשים חזקים לא הביאה לחריצת הצנרת.

כלים לטיפול מקצועי בבעיית שורשים בצנרת

  • מצלמה טרמית – בזכות הטכנולוגיה המתקדמת גם תחום האינסטלציה זוכה לעבוד בשיטות אל- הרס, כאשר בעזרת מצלמות תרמיות בעלות אינפרא אדום מתקדמות ומקצועיות ניתן לאתר ולזהות סתימות מסוגים שונים, נזילות ורטיבות ברמת דיוק גבוהה במיוחד ווך קבלת תמונת מצב מיטבית. ישנן מצלמות אשר מאפשרות איתור וזיהוי של הבעיה באופן חיצוני וישנן גאלה אשר באמצעות רובוטים וטכנולוגיות משלימות מוחדרות לעומק התשתית ומאפשרות גם טיפול בבעיה תוך קבלת תצפית בזמן אמת.
  • מוטות אוקלון – מוטות אוקלון הם מוטות חזקים במיוחד, עמידים בעומסים ובתנאי רטיבות ויחד עם זאת גמישים מאוד. בעזרת המוטות ניתן לחדור לעומק הצנרת לנקודת הצמיחה של השורשים, ובזכות מנגנוני חיבור מותאמים להחדיר באמצעותם כלי חיתוך לטיפול בשורשים המזיקים בתוך הצנרת.
  • דיזה חשמלית – דיזה חשמלית היא כלי חיתוך קטן אך עוצמתי המחובר למשאית ביובית ומופעל על ידה. מדובר בכלי לפריצה וחדירה לצורך טיפול בסתימות כבדות בניהן סתימות שורשים בביוב. הדיזה בעלת להב חד המופעל במהירות העולה על אלף סיבובים לדקה ומהווה כלי יעיל מדרגה ראשונה לטיפול בסתימות שורשים, לצד צילום קווי ביוב מדויק ויד מנוסה אשר נועדו להבטיח הימנעות מפגיעה בצנרת.
  • שטיפה וקטילה – שטיפת הצנרת וקטילת שורשי הביוב מתבצעות כפעולות משלימות באמצעות הביובית, נועדו לפנות באמצעות החדרת מים בלחץ גבוה ו/או פעולות שאיבה ויניקה שיירי עלים, ענפים, שורשים ולכלוך אחר, ובהמשך להחדרת חומרים כימיים לקטילת השורשים ומניע המשך צמיחה שלהם.

חברת סופר שירותי ביובית מציגה ידע, כלים מקצועיים וניסיון רב בפתיחת סתימות בטון ושורשים בביוב, לרבות טיפול בצנרת שנפגעה והחלפת צנרת חלקית או מלאה על פי צורך. אנו מספקים שירות מקצועי והוגן בפריסה ארצית, עבודה יסודית באמצעות מיטב הטכנולוגיות המובילות וצוות מקצועי מנוסה ומוביל בתחומו.

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

סתימות שורשים במערכת הביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבות ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »