הצפות ביוב- הפתרון המקצועי, המהיר והיעיל ביותר: הזמנת ביובית

הצפת ביוב

תקלות במערכת האינסטלציה והביוב טומנות בתוכן ריח רע, חשש מפני מפגע תברואתי, ודחיפות הטיפול בהם גבוהה במיוחד.  אחת התקלות הדחופות והלא נעימות להתמודדות היא הצפת ביוב, אשר באה לידי ביטוי בהצפה של מי שפכים במרחב הביתי, בעלייתם דרך פתחי הניקוז.

הצפת ביוב היא תסמין ולא התקלה עצמה, כאשר זו בדרך כלל נוצרת עקב היווצרות סתימה קשה בצנרת ובמערכת הביוב. הביוב היא למעשה מערכת אשר מיועדת להעביר מי שפכים מן המרחב הביתי אל מערכת הביוב והניקוז הציבורית. סתימה באחד משלבי הניקוז של המערכת תביא להחזרת מי השפכים אל פתחי הניקוז הביתיים, ולהצפה לא נעימה, הכוללת ריחות רעים ומפגע תברואתי.

ניתן להימנע מהצפת הביוב על ידי זיהוי הסתימה במערכת כבר עם תחילת ההיווצרות שלה. הסימנים המוקדמים להתהוות של סתימה בביוב הם מעבר איטי של מים בפתחי הניקוז, הצטברות של שלוליות בעת מעבר המים ועליית ריח לא נעים מפתחי הניקוז. הזמנת איש מקצוע או טיפול נקודתי בסתימה בשלבים המוקדמים ימנע נזק עתידי מצטבר דוגמת הצפת ביוב.

במידה ומצב המערכת החמיר, הסתימה התבססה בצנרת ונוצר מצב של הצפת ביוב, חשוב להתקשר מיד לחברה המחזיקה במשאית ביובית, שהיא הכלי המכני והמקצועי לטיפול מהיר ויעיל בהצפות ביוב.

ביובית היא רכב אינסטלציה נייד- משאית רחבת היקף, אשר נושאת עליה כלים ומערכות מתקדמות לאיתור ולטיפול מקצועי בבעיות ביוב.

הזמנת ביובית תביא לפתרון המהיר ביותר, כאשר סתימות קשות בביוב מטופלות באופן מידי באמצעות שאיבת ביוב. לביובית מערכת שאיבה ויניקה בוואקום, באמצעות הפעלת עוצמת יניקה חזקה במיוחד, באופן שמאפשר שאיבה מהירה של כל תכולת הביוב, השפכים, לרבות הגורמים לסתימה ולהצפה. שוחת הביוב ותכולת הצנרת נשאבות במלואן, תכולת הביוב מועברת למכל המיועד לכך על גבי הביובית עצמה, ומשם למוקד הטמנה וטיפול בשפכים מורשה.

לאחר שאיבת הביוב חשוב לבצע שטיפה יסודית של קווי הביוב. השטיפה תבצע מספר פעולות חשובות:

  • ווידוא כי המים עוברים במערכת הביוב בצורה חלקה ואין כל סתימות או מפגעים נוספים.
  • הצנרת לא נפגעה ואין נזילות או סדקים במעברי הביוב הסמויים והגלויים.
  •  ניקוי וחיטוי של קווי הביוב, מניעת ריחות רעים ושמירה על התברואה.

בשונה מסתימה בצנרת הביתית, פתיחת סתימה במערכת הביוב מחייבת עבודה מקצועית ועוצמתית המסופקת על ידי ביובית. מומלץ לפנות ישירות לחברה אשר מפעילה ביובית ולא לאינסטלטור/שיפוצניק מקומי, שייאלץ לשכור ביובית לטיפול בבעיה, ויעמיס על לקוח הקצה את עלויות הטיפול לצד עלויות תיווך. חשוב לדעת כי הביובית מופעלת על ידי אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה והביוב, וכוללת את כל המערכות הנדרשות לאיתור מדויק של מקום ואופי התקלה- ולטיפול מקצועי ומלא בה.

חברת סופר ביובית מחזיקה בצי משאיות ביובית מתקדמות, תוך הצגת מיטב הטכנולוגיות, בפריסה ארצית מלאה.

מי אנחנו?

סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה

מאמרים אחרונים