ביובית לקניון

להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

קניונים הם מבנים מורכבים אשר מערכות הביוב והאינסטלציה שלהן כוללים הסתעפויות רבות, החל ממערכות ראשיות המשמשות את באי הקניון וכלה במערכות ניקוז, ביוב ומים מותאמות אישית המשרתות את העסקים בקניון על פי אופיים. קניון פעיל יכלול חנויות, מחסנים, מסעדות ואזור ייעודי למזון מהיר. פינוי השפכים בעסקים מתחום המזון הוא מורכב יותר ומחייב הפרדת שפכים והקמת בורות ספיגה לשפכים מסוגים שונים, בניהם בורות ביוב ובורות שומן.

ביובית לקניון

תקלות ביוב בקניון עשויות להיות הרסניות, הן מבחינה תדמיתית והן מבחינה כלכלית (אילוצי סגירה לצרכי עבודה, טיפול וניקוי, פיצוי לשוכרים, הדרת מבקרים) כמו גם יכולות לגרום נזק למבנה כולו. משום כך, חובה על הנהלה של כל קניון לעמוד בקשר עם קבלן אינסטלציה מקצועי המספק שירותי שאיבות ביוב באמצעות ביובית נמוכה לקניון ונותן מענה מלא לתחזוקת מערכות הביוב, לניקוי שוטף, פינוי שפכים, בורות שומן וספיגה ולטיפול בתקלות.

איך לבחור קבלן ביובית לקניון?

  • ניסיון – כאמור, מערכות הצנרת והביוב של הקניון הן מורכבות ומסועפות ואינן דומות למערכות במבנים אחרים. כדאי ונכון לעבוד עם קבלן אשר מספק שירותי ביובית לקניונים ומכיר את אופי העבודה.
  • ציוד – ביובית היא שם כולל למשאית עליה מותקנות מערכות שאיבה, יניקה והסנקה, מכלי ספיגה של פסולת ושפכים ומכל מים לפעולות שטיפת קווי ביוב, צנרת בעלת יכולת לעבודה בלחץ מים ואוויר גבוה במיוחד וציוד נוסף הנועד לשמש את בעלי המקצוע. מטבע הדברים קיימות משאיות ביוב מסוגים שונים, כאשר ביובית לקניון נדרשת לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום הבאים לידי ביטוי בגודל המכלים, עוצמת השאיבה, עוצמת ההסנקה של המים ואפשרויות נוספות.
  • זמינות – קניון הוא מרכז מסחרי הפתוח לרשות הציבור לאורך כל שעות היום והערב. שירותי ביובית עשויים להפריע לפעילות השוטפת כאשר אלה מתבצעים בשעות הפעילות, ומומלץ לעבוד בקביעות עם חברה המציעה זמינות גבוהה מחד גיסא לטיפול בתקלות מידיות, ושירות בשעות לא שגרתיות מאידך גיסא, לעבודות תחזוקה ומניעה.
  • אמינות ושירות – אמינות ושירות באים לידי ביטוי בשילוב בין עבודה מקצועית למחיר הוגן, אחריות על העבודה ומענה נוסף במקרה הצורך. שירות ביובית לקניון הוא שירות רחב היקף וחשוב לעבוד עם חברה מקצועית המספקת מעטפת שירותים איכותית ומספקת שירות אמין ומצוין. לא לחשוש לבקש ולקבל המלצות מעסקים וארגונים המקבלים שירות בסדר גודל דומה.

אנו בחברת סופר שירותי ביובית מספקים שירותים כוללים בתחום האינסטלציה והביוב למוסדות, ארגונים, מפעלים ופרטיים, ומתמחים המתן שירותי ביובית לקניון בפרט, תוך אספקת שירותים מלאים ומקצועיים בפריסה ארצית. אנו מחזיקים בצי משאיות ביובית המגיעות לכל מקום, מאובזרות במערכות המתקדמות ביותר ומופעלות על ידי אנשי מקצוע מנוסים מן השורה הראשונה בתחומם. אנו מתמחים באיתור תקלות מהיר גם בצנרת סמויה באמצעות מגוון דגמים של מצלמות תרמיות המאתרות נזילות ותקלות ללא פגיעה בתשתית. אנו עומדים לרשות קניונים ומבני ענק ומספקים שירותי ביובית לקניון, שאיבת בורות ספיגה ובורות שומן, טיפול בצנרת שנסתמה בשורשים ובמגוון תקלות נוספות.

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »