ביובית ברעננה

להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

העיר רעננה הוקמה כבר בשנת 1922, מהווה את אחת הערים המרכזיות באזור השרון, ומכונה לעתים גם "פנינת השרון". ברעננה ניתן למצוא מגוון אוכלוסייה גדול וססגוני, כמו גם בתי עסק, מרכזי קניות, בנייני משרדים, ועוד. שירות נפוץ ברעננה ובערי ישראל בכלל- הוא הזמנת "ביובית", שהיא למעשה משאית המיועדת לטיפול בבעיות שונות שעלולות להתעורר בצנרת הביוב. יתרונותיה של הביובית היא הזמינות הגבוהה שלה (24 שעות ביממה), והציוד המשוכלל המותקן בה, ומאפשר פתרון של תקלות שאינסטלטור לא תמיד מסוגל לטפל בהן.

כמה עובדות על הביובית

ייתכן ורבים מאיתנו כבר שמעו את המושג, אך לא ידעו בדיוק במה מדובר. "ביובית" הוא כינוי למשאית גדולה, שעליה מותקן ציוד מתקדם המיועד לפתרון כל סוגי התקלות של מערכת הביוב. בין סוגי הטיפולים אשר ביובית בראשון לציון ובאזור רעננה יכולה להעניק: פתיחת סתימות עקשניות וקשות במיוחד באמצעות לחץ גבוה, צילום של מערכת הביוב באמצעים מתקדמים ואיתור סדקים או פיצוצים, ניקוי של מערכת הביוב על מנת למנוע בעיות חוזרות ונשנות, ועוד.

למה ביובית ברעננה ולא שרברב?

שרברבים, או "אינסטלטורים" בלשון העם- עדיין חיים ובועטים, ונותנים שירות מעולה ללקוחות רבים ומרוצים. עם זאת- לעתים ארגז הכלים והציוד שברשות האינסטלטור, אינם מספיקים על מנת לפתור תקלות מסוימות. אינסטלטור לרוב יעיל כשמדובר בסתימות לא קשות במיוחד, ואז הוא יכול להשתמש בספירלה- שהיא מעין קפיץ גמיש וארוך שמאפשר פתיחה פיזית של הסתימה, או שהוא יכול ליצוק חומצה לתוך הצנרת- על מנת להמיס גושי שומן שחוסמים את מעבר המים. אך כשמדובר בסתימות בדרגת קושי גבוהה, או כאלו שממוקמות באזור בלתי ניתן להגעה- לעתים אין מנוס אלא לחפש אחר טיפול אינטנסיבי יותר.

ביובית ברעננה
משאית ביובית ברעננה - שירות שאיבות ביוב 24 שעות ביממה

הטיפולים הניתנים ע"י ביובית ברעננה

הציוד שמותקן על הביובית, הוא כזה שמסוגל לפתוח סתימות בלחץ מאוד גבוה- מה שגורם גם לסתימות הקשות ביותר להיכנע לבסוף. כמו כן, במקביל לפתיחת הסתימה, הביובית מבצעת שטיפה וניקוי למערכת הצינורות של הביוב, מה שמונע בעיות העתידות לבוא. לעתים רבות הפירוק הנקודתי של סתימה ע"י אינסטלטור, מאפשר לנו שקט למספר שבועות או חודשים בלבד, עד שהבעיה שבה ומתעוררת. ניתן להשוות זאת לעורקים שדפנותיהם הולכים ומוצרים עם שנים רבות של אורח חיים לא נכון, ואז מגיעה בעיה בצורת שבץ או התקף לב (לא עלינו). במידה ופסולת מצטברת על דפנות הצנרת- פתיחה נקודתית של הסתימה אמנם תאפשר זרימה, אך לא לאורך זמן- כיוון שהדפנות עדיין צרים ונוטים להיסתם. שירות נוסף שהביובית מעניקה הוא האפשרות לצלם את מערכת הביוב, וכך לאתר סדקים או פיצוצים במערכת הצינורות.

נזקים אפשריים בזמן סתימה או הצפה

מערכת הביוב שלנו מאפשרת לנו שגרת חיים רגילה ותקינה, ורובנו לא מודעים לכך אלא כשנוצרת בעיה כלשהי. הביוב למעשה מנקז את כל הפסולת והנוזלים הלא נחוצים מהדירה או מהעסק, דרך הכיורים, האסלות, המקלחת, ופתחי הניקוז ברצפה. תקלה במערכת הניקוז החשובה הזו, עלולה לגרום במקרה הטוב לעצירה של הזרימה בכיור או באסלה, ובמקרה הפחות טוב- לחזרת תוכן הביוב אל הדירה, החנות או המסעדה, והצפתה בנוזלים מעורבים בפסולת. אין צורך לפרט ולתאר את עוגמת הנפש שנגרמת במצב כזה, וחשוב לציין בכל זאת- את הנזקים הכלכליים במקרה שכזה.

אם אנו מדברים על דירת מגורים- יכולים להיגרם נזקים לרהיטים, שטיחים, וציוד יקר נוסף, ואם מדובר בעסק או מסעדה, ייתכן נזק אף גדול יותר. מסעדה המוצפת במי ביוב, במידה ולא תטפל בכך במהרה- תיאלץ להיסגר לקהל הלקוחות למשך יום העסקים הבא או אפילו לכמה ימים, ונכון האמור גם עבור משרדים שנוצרת בהם בעיה כזאת. כשמדובר כמעט בכל סוג של עסק- ההפסדים עלולים להיות כבדים, ומומלץ להזמין ביובית בהקדם האפשרי, ואפילו בצורה שוטפת כל מספר חודשים כטיפול שבשגרה.

בעיר רעננה, על כל תושביה ועסקיה- הזמנת שירות של ביובית הוא עניין נפוץ. הזמינות של הביובית במשך כל שעות היממה, מאפשרת טיפולים שאינם סובלים דיחוי, כמו במצב של מסעדה המוצפת במי קולחין, או סתימה בבניין מגורים המאיימת לגרום להצפתן של הדירות במי ביוב. כשמדובר בתקלות שכאלה- לעתים פקטור הזמן הוא המשפיע מכולם, ועשוי לקבוע את רמת הנזקים לציוד פרטי, או את רמת ההפסדים הכלכליים לעסק. בעלי מקצוע פרטיים בתחום האינסטלציה לעתים יוכלו לפתור תקלות נקודתיות, אך כשמדובר בעסקים גדולים, קניונים ובנייני מגורים, לעתים מדובר בתקלות שיכולות להיפתר רק באמצעים מתקדמים יותר- אלו שבהם מצוידת הביובית.

שירותי ביובית רעננה בקירבת מקום:

ביובית ברמת גן

ביובית בנתניה

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »