ביובית בחולון

  • מתחייבים למחירים האטרקטיבים ביותר
  • שירותי שאיבות ביוב מתקדמים
  • מתחייבים לשירות הטוב, האמין והמהיר ביותר
להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

בזמן סתימה של מערכת הביוב, לעתים אין מנוס מהזמנת "ביובית". מהי בעצם ביובית? ובכן, מדובר במשאית גדולה בעלת ציוד מתוחכם, המיועד לפתיחת סתימות וטיפול במערכות ביוב. כמו בכל הארץ- גם בעיר חולון, הממוקמת בדרום גוש דן ובסמוך לת"א, נדרשות הזמנות ביובית בתל אביב ובאזור חולון מדי פעם לפעם, אם לבתים פרטיים ואם לעסקים.

הצורך בהזמנת ביובית

אם נחשוב על כך לרגע, מערכת הביוב מאפשרת לנו להמשיך ולקיים שגרת חיים תקינה בסביבות המגורים שלנו. ברוב המקרים, אין אנו חושבים על כך ומקבלים אותה כמובנת מאליה, אך בהחלט הופכים להיות מודעים לחשיבותה בעת בעיה כלשהי. תושבי העיר חולון, העיר התשיעית בגודל האוכלוסייה שלה בישראל- יודעים שהם תמיד יכולים להזמין ביובית בכל שעה שהיא במהלך היממה. ואכן- הדרישה לביובית היא גבוהה, גם כשמדובר בבתי מגורים ובתושבים המעוניינים להיפטר מהצפת ביוב ולחזור לחייהם הנורמליים, וקל וחומר- כשמדובר בבעלי עסקים שעלולים להיפגע בצורה משמעותית מסתימה במערכת הביוב. מערכת הביוב למעשה מנקזת את כל הפסולת בבניין, בעסק או בבית המגורים. פסולת זו מגיעה מהכיור, האסלות, המקלחת ופתחי הניקוז, ובמידה ויש חסימה במערכת- זה עלול לגרום להצפה, עליית מים, ופעמים רבות- יציאת תוכן הביוב חזרה אל בית המגורים או העסק- וזה…לא נעים. 

עקב דחיפות הטיפול הדרושה- ביובית עובדת מסביב לשעון, וזמינה לתת מענה לכל דורש. דמיינו לרגע מסעדה המוצפת במי ביוב עקב סתימה…מדובר בעניין דחוף מאוד עבור בעל העסק, היות ואם לא יטופל במהרה- ריח הביוב עלול "להידבק" למקום למשך זמן לא מבוטל,  מה שיגרום מן הסתם לאבדן לקוחות ונזק כספי בטווח המיידי, ואפילו עוד לא התחלנו לדבר על המוניטין הפגום והנזק העסקי לטווח הארוך!

ביובית בחולון
משאית ביובית בחולון - שירות שאיבות ביוב 24 שעות ביממה

מהי ביובית ומה יתרונותיה?

ביובית היא משאית גדולה המצוידת במכשור מתקדם, שמטרתו לטפל בסתימות ומערכות ביוב, באופן שאינו מתאפשר למשל- בהזמנת אינסטלטור. לדוגמה- הביובית מצוידת בסיב אופטי שמאפשר לגלות סדקים או פיצוצים בצינורות מערכת הביוב- על מנת להבין את הטיפול הטוב ביותר. הביובית מסוגלת לבצע שאיבת ביוב בלחץ גבוה- תודות לציוד המותקן עליה, וזו פעולה ששום אינסטלטור לא יוכל לבצע באמצעות ארגז כלים סטנדרטי. בעיר חולון, כמו בשאר ערי גוש דן- זמינים לציבור בעלי מקצוע רבים, וביניהם גם אינסטלטורים אינספור. אינסטלטורים בהחלט יוכלו לתת מענה כשמדובר בסתימות פשוטות, אך כשמדובר בסתימה גדולה בכל הבניין, במסעדה, או בית עסק אחר- ביובית תהיה הפתרון האידיאלי ברוב המקרים. ישנן סתימות עקשניות במיוחד שנגרמות עקב הצטברויות של גושי שומן, סיבי ירקות, שיער ועוד- בהתאם לשימוש העיקרי של אותה מערכת ביוב. סתימות כאלו יכולות להיגרם בשגרה, כשמדובר למשל במסעדה בה משליכים שומן וקליפות ירקות לכיורים, או פסולת הגיינית לאסלות באופן תדיר ובשגרה היומיומית שלה. בעלי עסקים רבים יעדיפו "להקדים תרופה למכה" ולהזמין ביובית פעם בכמה חודשים, על מנת לפתוח את צינורות מערכת הביוב לפני שהתקלה מתרחשת.

בצד ההתקדמות שחוותה העיר חולון בשנים האחרונות, אל לנו לשכוח שמדובר בעיר שקיימת כבר עשרות שנים, וכך גם המבנים שבה. בניינים, בתי מגורים או עסקים המשתמשים במערכת ביוב עתיקה- מועדים יותר ל"פורענות" ולמקרים של סתימות מדי פעם בפעם. ניתן לדמות את הדבר להיצרות עורקים המתרחשת במשך שנים רבות במצב של אורח חיים לא נכון, עד למצב שבו גם הבעיה הקטנה ביותר- עלולה להיות "הקש ששבר את גב הגמל". אמנם נכון הוא הדבר, שכשמדובר במערכת ביוב- אין מדובר בעניין של חיים ומוות, אך בכל זאת- ייתכנו הפסדים כלכליים גדולים, נזקים לשטיחים, רהיטים, וציוד יקר נוסף, וכמובן- אי נעימות ופגיעה בשגרת החיים.

הזמנת ביובית בעיר חולון, כמו בכל יתר ערי גוש דן- אפשרית מסביב לשעון ובכל שעות היממה. הסיבה לכך היא הביקוש הגבוה לביובית, גם מצידם של תושבים החווים בעיה במערכת הביוב הביתית שלהם, וגם מצידם של בעלי עסקים המעוניינים להשיב את העסק שלהם על כנו, ומהר ככל האפשר. סתימות והצפות רבות אינן יכולות להיפתר בעזרת אינסטלטור, ולכן יש צורך בהזמנת משאית ביובית, המכילה ציוד מתקדם שיכול לשאוב מערכת ביוב בלחץ, לשחרר סתימות עקשניות במיוחד, לצלם את מערכת הביוב, ולבצע פעולות קריטיות נוספות. כשמדובר בסתימה או הצפה במערכת הביוב שאינה מקבלת מענה מהיר- העניין יכול להסתכם בפגיעה משמעותית ונזק לציוד יקר, כמו גם הפסדים כלכליים ופגיעה במוניטין כשמדובר במסעדות או עסקים אחרים.

שירותי ביובית נוספים בקרבת מקום:

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

סתימות שורשים במערכת הביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבות ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »