ביובית בחולון

להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

תוכן עניינים

הזמנת ביובית בחולון, כמו בכל יתר ערי גוש דן- אפשרית מסביב לשעון ובכל שעות היממה. הסיבה לכך היא הביקוש הגבוה לביובית, גם מצידם של תושבים החווים בעיה במערכת הביוב הביתית שלהם, וגם מצידם של בעלי עסקים המעוניינים להשיב את העסק שלהם על כנו, ומהר ככל האפשר. 

בצד ההתקדמות שחוותה העיר חולון בשנים האחרונות, אל לנו לשכוח שמדובר בעיר שקיימת כבר עשרות שנים, וכך גם המבנים שבה. בניינים, בתי מגורים או עסקים המשתמשים במערכת ביוב עתיקה- מועדים יותר ל"פורענות" ולמקרים של סתימות מדי פעם בפעם. ניתן לדמות את הדבר להיווצרות עורקים המתרחשת במשך שנים רבות במצב של אורח חיים לא נכון, עד למצב שבו גם הבעיה הקטנה ביותר- עלולה להיות "הקש ששבר את גב הגמל". אמנם נכון הוא הדבר, שכשמדובר במערכת ביוב- אין מדובר בעניין של חיים ומוות, אך בכל זאת- ייתכנו הפסדים כלכליים גדולים, נזקים לשטיחים, רהיטים, וציוד יקר נוסף, וכמובן- אי נעימות ופגיעה בשגרת החיים.

סתימות והצפות רבות אינן יכולות להיפתר בעזרת אינסטלטור, ולכן יש צורך בהזמנת משאית ביובית בחולון, המכילה ציוד מתקדם שיכול לשאוב מערכת ביוב בלחץ, לשחרר סתימות עקשניות במיוחד, לצלם את מערכת הביוב, ולבצע פעולות קריטיות נוספות. כשמדובר בסתימה או הצפה במערכת הביוב שאינה מקבלת מענה מהיר- העניין יכול להסתכם בפגיעה משמעותית ונזק לציוד יקר, כמו גם הפסדים כלכליים ופגיעה במוניטין כשמדובר במסעדות או עסקים אחרים.

פתיחת סתימות ביוב בחולון

פתיחת סתימה בביוב בחולון ובכלל היא פעולה מורכבת מהרגיל, אמנם הדבר נשמע פשוט אך יש להתחשב בהמון גורמים המשתנים בין כל סתימה לסתימה. סיבות הסתימה משתנות בצורה מתמדת, ישנן סתימות הנוצרות כתוצאה משורשים של עצים וצמחים אשר חודרים דרך סדקים קטנים בתוך צינורות בטון (אלו צינורות לא עדכניים, כיום כאשר מחליפים מקטע מעדיפים להשתמש בצינורות מודרניים יותר העשויים מפלסטיק אשר עמידים יותר מפני היווצרות סדקים) ואז יוצרים רשת אשר אוספת פסולת הגורמת לסתימות ובעיות לחץ שונות.

ישנן גם סתימות אשר נוצרות כתוצאה מלכלוך שהצטבר ונדבק לדפנות הצנרת. פעולת פתיחת סתימות אלו היא שונה, תחילה יש לעתים לאתר את מיקומה של הסתימה על ידי מצלמה בכדי ליעל את תחילת פתיחת סתימות ביוב אלו, בנוסף לגילוי הנזקים אשר היו עלולים להיגרם לצינור כתוצאה מסתימה זו. פתיחת סתימות אלו לעתים אפשרית מאוד לפתיחה עצמאית של אדם, אך מדי פעם סתימות אלו הינן עיקשות הדורשות חומרים מיוחדים וציוד אשר לא נגישים בכל בית, או שהסתימה הייתה עלולה לגרום לנזקים יותר חמורים לצינור וקיים הצורך באיתורם במהירות. זימון פתיחת סתימות ביוב על ידי איש מקצוע יחסוך לכם מגוון צרות עתידיות וביצוע עבודה אמינה יותר לטווח הארוך.

פתיחת סתימות שורשים בחולון

פתיחת סתימות שורשים בביוב מתבצעת באמצעות מסורים ולעתים גם באמצעות חומרים כימיים שונים, אך חשוב להתייחס בהאם הצינור היינו צינור המוביל מים נקיים או מי שופכין אל מכוני טיהור. בכדי לדעת האם יש באפשרותנו להשתמש באמצעים כימיים שונים, בנוסף, כלי המסור לפתיחת סתימות ביוב בסגנון זה היינו כלי מיוחד ויקר, ולכן לעתים לא משתלם לבצע רכישה עצמאית שלו בכדי לבצע טיפול חד פעמי לשורשים ואף יצא משתלם יותר כלכלית לזמן איש מקצוע אשר יטפל בבעיה בצורה אמינה. 

ביובית בחולון
משאית ביובית בחולון - שירות שאיבות ביוב 24 שעות ביממה

ניקוי קווי ביוב בחולון

על מנת לבצע ניקוי יסודי של קו הביוב נדרשת משאית ביובית. סופר שירותי ביובית בחולון מבצעת עבודות שטיפת וניקוי קווי ביוב בלחץ מים. ניקוי קווי ביוב היא פעולה שמטרתה לתחזק את מערכת הביוב, לנקות ולחטא את הצנרת המובילה את פסולת הביוב ולפתוח סתימות במערכת הביוב.

הרוב המוחלט נוטה לחשוב שצנרת הביוב משום שהיא נסתרת ואינה חשופה למאור עיננו אינה זקוקה לתחזוק ומופתעים לדעת שגם בה יש תקלות רק כאשר צצות התקלות ובמקרים אלו הטיפול הנדרש יהיה מורכב ולכן גם יקר יותר. לכן אחת לכמה שנים מומלץ לבצע שטיפה ותחזוקה של קווי הביוב ולשם כך אנו כאן לשירותכם. חייגו אלינו עכשיו לקבלת מידע נוסף לניקוי קווי ביוב בחולון ובכלל.

שירותי ביובית בחולון על ידי חברה מקצועית – מה זה ומדוע דווקא חברה מקצועית?

מערכת הביוב יעודה הבאת מים ממקורות ייעודיים בהם המים עומדים בתקנים המדיניים דרך מערכת צינורות מורכבת וסילוק המים המשומשים מהיעד אל מכוני הטיהור למיניהם. הצינורות בהם המים מועברים אל היעד, לעתים נוטים לתקלות שונות כגון סדקים כתוצאה משימוש אינטנסיבי וממושך וסתימות הנוצרות כתוצאה מלכלוך מצטבר אשר נדבק לדפנות, שורשי צמחים אשר צומחים דרך סדקים בצינורות אלו ועוד.

שירותי ביובית נועדו בכדי לטפל במגוון הרחב של התקלות הללו מכיוון שברוב הפעמים הגישה אל מקור הבעיה היא קשה מאוד ואף נדרש לעתים כוח אדיר בכדי לשחרר סתימות אלו. הביובית הינה מערכת טכנולוגית מורכבת אשר מורכבת ממגוון משאבות חזקות מאוד שתפקידן לשחרר סתימות ולטפל במגוון הרחב של הבעיות בקלות וביעילות רבה.

זימון שירותי ביובית בחולון ובכלל היא לעתים רבות האופן היחידי בהן ניתן לטפל בבעיה מסוימת במערכת הביוב, לדוגמא אם הצינור הוא צינור בעל קוטר רחב מאוד, אשר כלים פשוטים אינם יגיעו אל היעד או שכלים אלו פשוט אינם חזקים ואפקטיביים מספיק בשביל לשחרר את המסה הרבה אשר חוסמת את מעבר המים בצינורות הללו.

בעת זיהוי בעיה בצנרת הביוב מומלץ מאוד להתייעץ עם איש מקצוע בכל הנוגע לטיפול הראוי, לעתים אכן הבעיה תהיה ניתנת ליתרון פשוט ללא הצורך בשימוש בכלים כבדים, אך בזמנים כאשר הבעיה אינה פתירה בצורה פשוטה, מומלץ מאוד לתאם ולזמן שירותי ביובית לפתרון הבעיה מכיוון שבעיות רבות עלולות אך ורק להחמיר עם הזמן, מצב כזה עלול להביא לסיטואציה בה הנזק לצנרת יהיה בלתי הפיך ונצטרך אף להחליף מקטעי ביוב אשר הנזק בהם יגדל עם הזמן ובכך אנו נבזבז משאבים רבים מאשר השקעה נבונה ומתוזמנת בזימון שירותי ביובית בחולון.

בזמן סתימה של מערכת הביוב, לעתים אין מנוס מהזמנת "ביובית". מהי בעצם ביובית? ובכן, מדובר במשאית גדולה בעלת ציוד מתוחכם, המיועד לפתיחת סתימות וטיפול במערכות ביוב. כמו בכל הארץ- גם בעיר חולון, הממוקמת בדרום גוש דן ובסמוך לת"א, נדרשות הזמנות ביובית בתל אביב ובאזור חולון מדי פעם לפעם, אם לבתים פרטיים ואם לעסקים.

שירותי ביוב בחולון – מהם היתרונות שלנו?

לנו בסופר שירותי ביובית בחולון בתור חברה מקצועית חשוב מאוד לגרום ללקוח להרגיש כי הוא קיבל את השירות הכי ראוי בכל הנוגע לשירותי ביובית, החל מהשיחה הראשונה ועד לפתרון מלא של הבעיה אשר דרשה ממנו תיאום מלכתחילה. אנו דואגים לזמינות יוצאת דופן בכל הנוגע לשירותי ביובית וזימון אנשי מקצוע למקומכם, הצוות הינו צוות מוסמך ומנוסה אשר ידע לטפל במגוון הרחב של הבעיות בצנרת ואשר יגיע עם מגוון רחב של כלים לטיפול בבעיות לא צפויות אשר עלולות לצוץ אף בזמן הטיפול, בנוסף אנו דואגים לווידוי מתמיד של מגוון המשאיות, המשאבות והכלים השונים בכדי להבטיח עבודה אפקטיבית במיטב היכולת.

שירותי הביוב שאנו מספקים יינתנו באמצעות שירותי לקוחות מרשים וקרוב, אתם מוזמנים להתייעץ עמנו טלפונית לגבי בעייתכם ואנו נוכל להמליץ על המגוון הרחב של הטיפולים האפשריים בנוסף לתכנון ראוי ומקצועי של הבעיות העלולות להיווצר מסביב, ככה שלא תצטרכו לטרטר לפני ואחרי האירוע בחיפושים מיותרים אחר אנשי מקצוע נוספים לטיפול בבעיות המגוונות. בנוסף אנחנו דואגים לספק שירותי ביוב במחירים מיטביים וייחודיים, בהנחות ומבצעים שלא תפגשו במקום אחר, השילוב של שירות מספק, צוות מקצועי עם מכשור חדיש אשר מתופעל היטב ומחירים ללא תחרות, ללא ספק ישאיר אותכם בהרגשה כי בחירתכם בנו הייתה הבחירה הנכונה.

שאיבת ביוב בחולון – למה כדאי לבחור בנו?

כפי שכבר דאגנו לציין, שאיבות ביוב אינו עסק פשוט ומחויבותנו אינן מעטות, ואנו מתייחסים במלוא הרצינות לכל פרט קטן אשר יביא לכך שהלקוח ירגיש כי הוא פנה לבית העסק הנכון וקיבל את העבודה הכי מקצועית והכי יעילה שיכל! תחילה אנחנו מבטיחים כי הצוות שישלח אל מקומכם יהיה מקצועי ובעל ניסיון רב בכל הנוגע לשאיבות ביוב והצפות. הם יהיו מאובזרים בציוד מודרני לביצוע מגוון עבודות באופן איכותי, אשר נבדק בצורה קפדנית ביותר על בסיס קבוע לתקינות כל הציוד הראוי, שילוב מנצח של איכות ומקצועיות אשר יביאו לשאיבה איכותית וזריזה עד כמה שניתן.

בנוסף אנו מאמינים במתן שירות מצוין ללקוח, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לייעץ בכל הנוגע לשאיבות ביוב למיניהן ולטיפול במגוון הבעיות הרחב. ישנן הצפות ובעיות אשר לא בהכרח דורשות זימון משאית וציוד משאבות רב וכבד לשאיבות ביוב, ויכולות להיפתר בקלות על ידי שרברב מקצועי ומוסמך אשר יצא לכם יותר זול ויותר זריז, אנחנו מזמינים אותכם להתייעץ עמנו בכל נושא הקשור לכך בכדי לוודא כי אכן יש בכלל הצורך בזימון שירות של משאית שאיבת ביוב. בנוסף לצוות מקצועי, ציוד מתקדם ושירות מפרגן, אנחנו דואגים לפנק במבצעים ומחירים חסרי תקדים שישאירו אותכם ללא שום ספק כי אנחנו אכן הבחירה הנכונה בכל הנוגע לפתרונות מתקדמים בכל הנוגע לשירות משאבות ושאיבת ביוב.

צילום קווי ביוב בחולון

חברת סופר שירותי ביובית בחולון מתמחה בצילום קווי ביוב פעולה שמטרת לאתר תקלות וכשלים במערכת הביוב. כאשר עולה בראשם של אנשים המונח ביובית או קבלן ביוב ישר הם מדמיינים משאית גדולה עם הרבה צינורות. בשנים האחרונות ענף הביובית עבר מהפכה וכמעט כל חברת ביובית בחולון ובכלל היום מחזיקה בציוד מתקדם לצילום קווי ביוב ומיפוי תשתיות.

צילום של קווי ביוב זוהי פעולה חשובה שמטרתה לאבחן במדויק ומהירות בעיות בצנרת הביוב, ולכן אנו מקפידים להחזיק בידע והציוד המתקדמים ביותר בתחום. צוות צילום קווי הביוב של סופר שירותי ביובית בחולון עברו הכשרה מקצועית ומחזיקים בניסיון של שנים. לקבלת הצעת מחיר לצילום קווי ביוב ומיפוי תשתיות צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

הצורך בהזמנת ביובית

אם נחשוב על כך לרגע, מערכת הביוב מאפשרת לנו להמשיך ולקיים שגרת חיים תקינה בסביבות המגורים שלנו. ברוב המקרים, אין אנו חושבים על כך ומקבלים אותה כמובנת מאליה, אך בהחלט הופכים להיות מודעים לחשיבותה בעת בעיה כלשהי.

תושבי העיר חולון, העיר התשיעית בגודל האוכלוסייה שלה בישראל- יודעים שהם תמיד יכולים להזמין ביובית בכל שעה שהיא במהלך היממה. ואכן- הדרישה לביובית היא גבוהה, גם כשמדובר בבתי מגורים ובתושבים המעוניינים להיפטר מהצפת ביוב ולחזור לחייהם הנורמליים, וקל וחומר- כשמדובר בבעלי עסקים שעלולים להיפגע בצורה משמעותית מסתימה במערכת הביוב.

מערכת הביוב למעשה מנקזת את כל הפסולת בבניין, בעסק או בבית המגורים. פסולת זו מגיעה מהכיור, האסלות, המקלחת ופתחי הניקוז, ובמידה ויש חסימה במערכת- זה עלול לגרום להצפה, עליית מים, ופעמים רבות- יציאת תוכן הביוב חזרה אל בית המגורים או העסק- וזה…לא נעים.

עקב דחיפות הטיפול הדרושה- ביובית עובדת מסביב לשעון, וזמינה לתת מענה לכל דורש. דמיינו לרגע מסעדה המוצפת במי ביוב עקב סתימה…מדובר בעניין דחוף מאוד עבור בעל העסק, היות ואם לא יטופל במהרה- ריח הביוב עלול "להידבק" למקום למשך זמן לא מבוטל, מה שיגרום מן הסתם לאבדן לקוחות ונזק כספי בטווח המיידי, ואפילו עוד לא התחלנו לדבר על המוניטין הפגום והנזק העסקי לטווח הארוך!

מהי ביובית ומה יתרונותיה?

ביובית היא משאית גדולה המצוידת במכשור מתקדם, שמטרתו לטפל בסתימות ומערכות ביוב, באופן שאינו מתאפשר למשל- בהזמנת אינסטלטור. לדוגמה- הביובית מצוידת בסיב אופטי שמאפשר לגלות סדקים או פיצוצים בצינורות מערכת הביוב- על מנת להבין את הטיפול הטוב ביותר. הביובית מסוגלת לבצע שאיבת ביוב בלחץ גבוה- תודות לציוד המותקן עליה, וזו פעולה ששום אינסטלטור לא יוכל לבצע באמצעות ארגז כלים סטנדרטי. בעיר חולון, כמו בשאר ערי גוש דן- זמינים לציבור בעלי מקצוע רבים, וביניהם גם אינסטלטורים אינספור.

אינסטלטורים בהחלט יוכלו לתת מענה כשמדובר בסתימות פשוטות, אך כשמדובר בסתימה גדולה בכל הבניין, במסעדה, או בית עסק אחר- ביובית תהיה הפתרון האידיאלי ברוב המקרים. ישנן סתימות עקשניות במיוחד שנגרמות עקב הצטברויות של גושי שומן, סיבי ירקות, שיער ועוד- בהתאם לשימוש העיקרי של אותה מערכת ביוב. סתימות כאלו יכולות להיגרם בשגרה, כשמדובר למשל במסעדה בה משליכים שומן וקליפות ירקות לכיורים, או פסולת הגיינית לאסלות באופן תדיר ובשגרה היומיומית שלה. בעלי עסקים רבים יעדיפו "להקדים תרופה למכה" ולהזמין ביובית פעם בכמה חודשים, על מנת לפתוח את צינורות מערכת הביוב לפני שהתקלה מתרחשת.

שירותי ביובית חולון בקרבת מקום:

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »