ביובית בהרצליה

להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8092027 או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

רגע קטן לפני שמזמינים שירות שאיבות ביוב וביובית בהרצליה במהירות, חשוב להבין כיצד בוחרים את קבלן הביוב שלכם. קבלן ביוב ופינוי מי שפכים מומלץ, ראשית יאבחן את המקום בו קיימת הצפה. לא פעם, ייתכנו סכנות התחשמלות בשל הקרבה של המים, או מי השפכים, למערכות חשמל שונות.

שאיבות ביוב מצריכות הבנה עמוקה, מלאכה מאוד מדויקת וזהירה. אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי ביובית בתל אביב והרצליה מהימנים ומהירים, בין אם ישנו הצורך לתחזק באופן קבוע מערכות ביוב או לטפל בבעיה נקודתית. שימו לב כי במקרים מסוימים, אתם עלולים להזמין קבלן ביוב מומלץ, מבלי לדעת בכלל שהוא אינו מתאים לסוג העבודה אותה אתם צריכים להוציא לפועל. 

אינסטלטור או ביובית בהרצליה? במה נבחר?

מדוע בכלל צריך לבחור בין השניים? מאוד פשוט. בעוד שאינסטלטור יבצע עבורכם תיקוני נזילות בלבד, ביובית תסייע בשאיבה מסיבית של מים שהצטברו. עבור פעולה זאת, ישנו הצורך להשתמש בביובית חדישה בלבד.

חשוב לדעת, אם קיימת הצפה גדולה בחניון שהכניסה אליו היא מאוד נמוכה, לא כל משאית ביובית תהיה מסוגלת להיכנס לחניון. מה עושים? קוראים מיד לשירותי ביובית שאיבות ביוב בהרצליה, אך מוודאים כי מדובר בביובית נמוכה.

מה גובה הביובית? האם היא יכולה להתמקם בצמוד להצפה?

הביובית (אותה משאית עליה מותקנות משאבות עוצמתיות לשאיבת מי שפכים וחומרים אחרים), תהיה חסרת תועלת לחלוטין אם היא לא תיכנס לחניון, נכון? אם כך, רגע לפני שמזמינים קבלני ביוב מומלצים אליכם למבנה, מוודאים כבר בטלפון את גובה הביובית, את גובה הכניסה למבנה שלכם וכדומה.

אז מדוע בעצם לא להזמין אינסטלטור עבור תיקון של הצפה? חשוב לזכור! הצפה לא מתקנים! במידה וקיים פיצוץ בצינור מים ראשי כלשהו, חובה יהיה קודם כל לתקן את הפיצוץ בצינור. יחד עם תיקון נזילה או תיקון של פיצוץ בצינור מים ראשי, חשוב לפנות במקביל את המים שהצטברו.

ביובית בהרצליה
משאית ביובית בהרצליה - שירות שאיבות ביוב 24 שעות ביממה
  • קבלן מומלץ לטיפול בפינוי של מי שפכים וביוב

קבלן מי שפכים מומלץ אמור להגיע אליכם במהירות הבזק, אך הוא לא אמור להתחיל את מלאכתו באותה המהירות. מדוע? מכיוון שכשמגיעים לאזור בו קיימת הצפה, חשוב מאוד לוודא קודם כל את הנושא של מערכות חשמל, ארונות חשמל ועוד.

קראתם לשירותיה של ביובית שאיבות ביוב בהרצליה והאזור? אם אתם עדים לכך שקבלן הביוב שהגיע אליכם ממהר במלאכת הפינוי ללא התחשבות במרכיבים מסכנים חיי אדם מסביב, בהחלט רצוי לעצור את קבלן הביוב.

מה צריך לשאול קבלן ביוב לפני שהוא מתחיל לעבוד?

תוכלו לשאול אותו, האם הוא מודע למערכות החשמל הקיימות באזור? האם הוא הצליח לאתר את כל ארונות החשמל שמהווים סכנת התחשמלות? כל אלו, הן שאלות שחשוב לשאול את קבלן הביוב שלכם עוד לפני שהוא התחיל את עבודתו.

מה עוד ביובית תעשה עבורנו? בעוד שביובית היא שם למשאית הנושאת משאבות ענק, חשוב לדעת שגם ניתן להזמינה עבור תיקונים שונים. ניתן להחליף מכסי ביוב, חלקם אפילו מכסי ביוב מעוצבים. נוסף על החלפת מכסי ביוב ותיקוני נזילות, תיקון פיצוצים בצינורות מים וכדומה, ביובית הרצליה תסייע לכם גם בנושאי הצפות מים בפיר המעלית.

שאיבת מים מהפיר של המעלית

הצפת מים בפיר המעלית היא סכנה אמיתית, הן עבור הדיירים במבנה והן עבור קבלן הביוב שמגיע לפנות את המים. מדוע? שימו לב, פיר המעלית הוא אזור בו קיים חשמל רב. חמור מכך, לעיתים, בפיר המעלית ישנם חוטי חשמל חשופים או חוטי חשמל בלויים, מה שמגביר את סכנת ההתחשמלות.

אף אחד מאיתנו לא רוצה להזמין שירותי ביובית בזול, רק בכדי למצוא את עצמו, חס וחלילה, בסיטואציה של התחשמלות הקבלן המגיע לתקן את הנזילה או לפנות את ההצפה. בכל מקרה בו ישנו הצורך המיידי לפנות מי גשמים מפיר של מעלית, חובה לשכור אנשי מקצוע מומלצים בלבד!

קבלן מומלץ לפינוי מי גשמים מהמעלית בהרצליה

קבלני ביוב מומלצים יבצעו את מלאכת פינוי מי הגשמים במהירות הבזק, אך חשוב מכך, בבטחה. חשוב לזכור, ביובית הרצליה צריכה להיות מצוידת בכל האמצעים האפשריים, וזאת בכדי להתמודד עם עיר צפופה ומאתגרת כמו הרצליה.

ערים צפופות בדרך כלל יצריכו תמרון רב של הביובית, מה שמחייב אתכם להזמין אנשי מקצוע מהימנים ומומלצים בלבד. אם ישנו הצורך לטפל במערכות הביוב באופן קבוע ולבצע תחזוקה שוטפת במערכות, הביובית המתאימה תותאם ללקוח מבעוד מועד, במיוחד כאשר יהיה הצורך בביובית נמוכה.

שאיבת הצפות בהרצליה ומי ביוב

ביובית נמוכה יכולה להיכנס לשלל מבנים ומתקנים שונים, בהם מתרחשת באותם הרגעים הצפה משמעותית. במקרה וישנו לפנות מי שפכים וביוב שעלה על גדותיו, לרוב יהיה הצורך לבצע זאת כמה שיותר מהר. כידוע, מי הביוב מאופיינים בריחות מאוד לא נעימים, אך זו היא אינה הבעיה היחידה במי הביוב.

חשוב לזכור כי מי הביוב מאוד לא בריאים לנשימתנו, היות והאוויר תמיד יהיה נגוע בחלקיקים מזהמים שונים ומסוכנים לבריאותנו. בעודנו נושמים אוויר בסביבת הצפת ביוב, אנחנו מסכנים את בריאותנו באופן חמור. כשמגברים על אינסטלציה, חשוב לזכור שהאינסטלטור הוא איש מקצוע אשר עובד לרוב סביב השעון.

ביובית בהרצליה בקריאות בהולות

ביובית בהרצליה שאיבות ביוב במהרה, משמע, שצריך גם הגיע לפעמים באמצע הלילה למבנים בהם קיימת הצפת ביוב. בין אם מדובר בפינוי הצפה של מי גשמים או מי שפכים, ביובית הרצליה מותאמת לאזור בו קיימת ההצפה.

במידה ולא ניתן להיכנס אל המתחם בו מתרחשת ההצפה, במקרים מסוימים יהיה ניתן לשפר את הגישה באמצעות הארכה מסוימת של משאבות המים העוצמתיות. במידה ובכל מקרה לא יהיה אפשרי למקם את הביובית בקרבה למקום ההצפה, ייתכן ויהיה צורך לבצע שאיבה באמצעות משאבות מסוגים אחרים.

שירותי ביובית נוספים בקרבת מקום:

מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »