ביובית באשקלון

להצעת מחיר וייעוץ חינם התקשרו אלינו 050-8308269‏ או שלחו הודעה ונציגנו יחזור אליכם תוך זמן קצר
לבירורים והצעת מחיר התקשרו אלינו עכשיו

סופר שירותי ביובית – שירות שאיבות ביוב ושפכים באשקלון במחירים הזולים בשוק. שירות מקצועי ואמין – זמינות 24/7 כלל שבתות וחגים

שירותי ביובית באשקלון – מה זה ואיך בדיוק זה עובד?

 

סביר להניח שכבר שמעתם את המילה המוזרה הזאת ביובית בעבר, אז מהי למעשה, איך בדיוק היא פועלת, מהי המטרה שלה ומהם המקרים שיש צורך להזמין ביובית באשקלון? על השאלות הללו ננסה לענות במאמר הבא בקצרה.

פעולת הביובית מתבצעת על ידי מערכות אשר המטרה שלהם היא לספק:

 • שאיבה בעוצמה גבוהה – מפעיל משאית שאיבות הביוב נעזר ביכולת השאיבה העוצמתית שלה כדי לבצע מגוון רחב של שאיבות כגון: שאיבת הצפות, שאיבות ביוב, שאיבת בורות ספיגה, שאיבות מאגרי מים, שאיבות בורות שומן וכן הלאה.
 • לחץ מים בעוצמה גבוהה – איש הצוות אשר המפעיל את מערכות השאיבה במשאית, נעזר בלחץ המים החזק אשר הביובית מייצרת למגוון רחב של של פעולות כאשר הפעולה העיקרית מבניהם היא שחרור סתימות ביוב. שימוש נוסף בלחץ המים:  שטיפת מרזבים, שטיפת ניקוזים, שטיפת קווי ביוב ועוד.

מאיזה ציוד מורכבת הביובית?

כאשר מסתכלים על הביובית היא נראה פשוטה למדי, אך בעצם הביובית מחזיקה עליה ציוד רב ומורכב אשר משמש את מפעיל הביובית למגוון פתרונות למערכת הביוב.

משאית שאיבות ביוב נושאת את הציוד העיקרי הבא:

 • מנוע חזק עוצמתי
 • משאבת וואקום ומשאבת לחץ
 • מיכל לאגירת נשפכים הנשאבים
 • מיכל לאגירת מים נקיים אשר משמשים ללחץ המים
 • מגוון צינורות שאיבה – אשר דרכם עוברים השפכים אשר נשאבים בעזרתה של המשאבה לתוך מיכל האגירה שנמצא על הביובית.
 • דיזות – אלו דיזות אשר מחוברות בקצה צינור הלחץ והן מורכבות בהתאם לשימוש בשטח על ידי מפעיל. קיימות דיזות שונות לשחרור סתימות ביוב , לחיתוך שורשים בביוב, ולשטיפת קווי ביוב.
 • צינורות לחץ – אלו אשר מפיקים לחץ המים.
 • כלים נוספים בשימוש צוות ביובית באשקלון: משאבות ניידות לאזורים שאינן נגישים, מצלמת לצילום קווי ביוב, כלי עזר כדוגמת פטישונים, פטישים, מברגים ועוד.

עקב המשקל הגבוהה של הציוד אשר מורכב על המשאית, רוב מערכות הביובית מותקנות על משאיות המורשות לשאת משקל כבד. עם זאת, יש  מערכות שאיבות ביוב שמותקנות על גבי נגררים וטנדרים, הסיבות העיקריות לקיומן של מערכות אלו, הן מבסיבות תקציביות או אשר קיים צורך מיוחד במערכות כגון ביוביות נמוכות המיועדת לביצוע עבודת שאיבות במקומות שהגישה אליהן מוגבלת כגון חניונים.

ביובית באשקלון
משאית ביובית באשקלון - שירות 24 שעות ביממה

אשקלון היא עיר חוף השוכנת במחוזה הדרומי של מדינת ישראל. מניין התושבים בעיר עומד על קרוב ל 150 אלף תושבים מה ששם אותה כעיר השלישית בגודלה במחוז הדרום ובמקום ה-12 הכללי. אשקלון נוסדה בשנת 1948, בשנת 1951 הוכרזה אשקלון כעיר במדינת ישראל.

מידי יום ביומו מתרחשות באשקלון מקרים רבים של תקלות ניקוז וביוב וזה נוסע ממספר סיבות:

 • העומס על תשתית הביוב –  בשל צפיפות האוכלוסייה והעומס על תשתיות הביוב בעיר נוצרות תקלות רבות במערכת רבות.
 • התיישנות תשתיות הביוב – כאמור, אשקלון נוסדה בשנת 1948. לא מעט מתשתיות העיר הוחלפו בשנים האחרונות, אך עדיין ישנן תשתיות ישנות וזהו גורם מכריע בגודל תקלות במערכת הביוב בעיר.
 

סופר שירותי ביובית מעמידה לרשותכם צי משאיות שאיבות ביוב בזמינות מיידית 24 שעות ביממה לכל שירותי הביובית באשקלון:

ביובית נמוכה באשקלון, חיתוך שורשים בביוב באשקלון, שאיבת הצפות באשקלון, שאיבת ביוב באשקלון, פתיחה ושחרור סתימות ביוב באשקלון, צילום מערכות ביוב באשקלון ושירותים נוספים.

מי הם לקוחות הביובית שלנו באשקלון שלנו?

בין לקוחותינו הרבים גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים מתחומים מגוונים ורבים כגון: מפעלי מזון, חברות אחזקה, קבלנים, בעלי מסעדות, מוסדות אקדמיים, וועדי בתים וכו'.
חברתנו משקיעה רבות בשמירה על המוניטין שלה ועל שביעות רצון גבוהה של הלקוחות שלנו, על מנת לצרף לקוחות למעגל לקוחותינו.

צינורות הביוב נשחקים עם השנים אי תחזוקה שוטפת של קווי הביוב תגרום להמון תקלות בעיקר באזורים בעל צפיפות אוכלוסין גבוהה כמו ערים, כולל סתימות ביוב. לכן, ביובית באשקלון ובכלל היא כלי הכרחי ושימושי מאוד. אנו בסופר שירותי ביובית נבצע עבורכם שאיבות ביוב באשקלון שירותים נוספים למערכת הביוב שלכם .

מדוע שירות ביובית אשקלון כדאי לעשות איתנו?

בצנרת הביוב הביתית והעירונית ישנן תקלות ובעיות שאינסטלטור לא מסוגל לפתור. בדרך כלל מדובר בסתימות קשות במערכת הביוב שכדי לשחרר אותן יש צורך בהפעלת לחץ מים גבוהה. במקרים כאלו יש צורך להזמין שירות ביובית לשחרור סתימות ביוב. כמו שכבר ציינו לביובית יש מערכת דחיסה ושאיבה בעוצמה גבוהה אשר מסוגלת לגבור  גם על סתימות קשות מאוד שנוצרו משומנים שהתקשו, מגבונים, שורשי עצים שחדרו לצנרת ועוד. בעזרת הביובית נוכל לשאוב גם כמות גדולה של מים.

איזה שירותים ניתנים באמצעות ביובית?

חברתנו מספקת ומציעה מגוון שירותי שאיבת ביוב באשקלון ובאזור הדרום:

 • שאיבת ביוב
 • שאיבת בורות שומן
 • שאיבת הצפות מים
 • שאיבת שפכים
 • שטיפת קווי ביוב
 • תיקון וחידוש צנרת ביוב ללא הרס
 • טיפול בשורשים שחדרו לביוב וגרמו לסתימה.
 

הביוב נסתם ומי הביוב הציפו את החצר? מערת הניקוז בעיר קרבה וגשמים גרמו להצפה? צריכים שרות שאיבת ביוב באשקלון? התקשרו לסופר שירותי ביובית ונגיע במהירות ולתקן את התקלה.

ביובית באשקלון – סופר ביובית

 

שירותי ביובית נוספים בקרבת אשקלון:

 
 
מי אנחנו?
סופר שירותי ביובית
סופר שירותי ביובית היינה חברה המספקת שירותי שאיבות ביוב הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי והמוסדי כבר יותר מ-10 שנים. בשנותיה הראשונות של החברה, מרכז פעילותה היה בדרום הארץ ובשפלה, כיום החברה מספקת את שירותיה בפריסה ארצית. להמשך קריאה אודות החברה לחצו על הכפתור המופיע למטה
שירותים נוספים
פתיחת סתימות שורשים בביוב
פתיחת סתימות שורשים בביוב

פתיחת סתימות שורשים בביוב הן בין הסתימות הקשות והמורכבות לטיפול, אשר מצריכות ידע וכלים מקצועיים הן ל-פתיחת סתימה בביוב באופן נקודתי וניקוי הצנרת, והן לביצוע

קראו עוד »
שטיפת קווי ביוב
שטיפת קווי ביוב

קווי הביוב הם למעשה מערכת של צנרת פנימית המיועדת למעבר מי שופכה ממבנים פרטיים, ציבוריים ועסקיים, לרבות מפעלים ומבני תעשייה, אל מערכת ניקוז וטיפול בשפכים

קראו עוד »
שאיבת ביוב
שאיבת ביוב

מערך הביוב העירוני מיועד להעברת מי שפכים ממבנים אל מוקדי הטמנה, מחזור וטיפול בשפכים, תחת עקרונות של תברואה ושימור הסביבה. התהליך מתחיל בניקוז השפכים בפתחי

קראו עוד »